O firmie i sklepie

Nasz sklep z lampami rocznie odwiedza już ponad 200 000 osób. Mając tą świadomość, stale staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług i dostarczanych towarów. Łącznie do rąk naszych klientów trafiło już kilka tysięcy lamp. Dbamy o jak najlepszy proces zakupów począwszy od etapu sprzedaży po samą wysyłkę towaru jak dostawa. Wszystkie lampy przed wysłaniem są sprawdzane przez naszych pracowników pod względem sprawności oraz jakości. Priorytetem są dla nas prawa konsumenta oraz obsługa. Jesteśmy widoczni w najbardziej rozpoznawalnych portalach opiniotwórczych i porównywarkach cen jak Ceneo, Skąpiec czy Opineo. Przestrzegamy wszelkich standardów, posiadamy proste i przejrzyste zapisy zawarte w naszym Rzetelnym Regulaminie, stworzonym przez ekspertów w swojej branży. Liczy się dla nas zadowolenie każdego klienta, o czym świadczy to, że 85% z nich wraca do nas, by dokonać kolejnych zakupów.

Sklep internetowy Superdomowo.pl należy do firmy Ardant Sp. z o.o. i powstał z pasji do pięknego oświetlenia. Wybierając asortyment do naszego sklepu skupiamy się na oświetleniu, które pasuje do eleganckich jak i nowoczesnych wnętrz. Lampy dla nas to nie tylko źródło światła – to przede wszystkim bardzo ważny element aranżacji wnętrza. Lampy nadają ostateczny kształt projektowi wnętrza i pomagają zachować spójność stylistyczną.

W naszej ofercie znalazło się oświetlenie od wiodących polskich i zagranicznych producentów, z których przedstawicielami regularnie spotykamy się celem szkoleń oraz dokładnego poznania asortymentu. Nasze dobre relacje z producentami gwarantują sprawną obsługę zamówień i wszelkich zapytań produktowych jakie mają nasi Klienci prywatni i inwestycyjni.

Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami we wnętrzarstwie i dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszego sklepu była aktualna i zgodna z tym czego obecnie Klienci poszukują.

Wszyscy Klienci, którzy robią zakupy w naszym sklepie mogą liczyć na rabat, który automatycznie nalicza się w koszyku. Więcej informacji o polityce rabatowej znajdziesz tutaj [link do rabatów]

Zapraszamy Cię do naszego sklepu, w którym z pewnością odnajdziesz najpiękniejsze oświetlenie do Twojego domu w korzystnej cenie i przy miłej obsłudze.

Dane firmowe:

Adres biura Ardant Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 85
24-100 Puławy
NIP 7162819159
KRS 0000632157
793 266 561 (w godz. 8-16)

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2016-08-12