Saxby

Saxby jest częścią grupy Endon Lighting produkującą od ponad 30 lat proste formy oświetlenia.  Nabyć je można w Wielkie Brytanii oraz w pozostałych krajach Europy. Marka powstała w oparciu o założenia, które pozwalają jej dążyć do postawionych celów. Pierwszym z nich jest dość pospolity, minimalistyczny design. Firma skupia się na funkcjonalności swoich produktów, w kwestii wyglądu stawiając na to, co dobrze znane i sprawdzone. Drugim celem jest wybieranie innowacyjnych rozwiązań, co skutkuje obecnością technologii LED w oferowanych egzemplarzach oraz modułów do lamp szynowych. Saxby szanuje również czas swoich klientów. Instalacja oświetlenia jest szybka oraz na tyle prosta, by każdy mógł sobie poradzić z nią bez większych komplikacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 60

Wyświetlanie wszystkich wyników: 60

Saxby oferuje przyszłym użytkownikom wiele rozmaitych propozycji zamkniętych w kompaktowych formach. Znaleźć można tu reflektory, kinkiety, plafony, lampy sufitowe, ścienne, a także moduły służące do montażu w oświetleniu szynowym – takie jak oczka sufitowe lub lampy wpuszczane. Kolorystyka jest bardzo stonowana. Modele występują głównie w bieli, czerni, szarości, srebrze i miedzianej barwie.

Firma jest tak wyjątkowa i rozpoznawalna głównie dzięki swojej uniwersalności. Wysoka klasa szczelności części asortymentu sprawia, że jest on odporny na niekorzystne warunki i może zostać zamontowany w łazience lub na zewnątrz domu. Tradycyjne, choć nowoczesne formy współgrają z klasycznym, współczesnym wystrojem, jego wersją w stylu glamour, a także futurystycznymi wnętrzami.

Wybrane kolekcje i modele lamp – Saxby

Reflektor Odyssey – Saxby

Reflektor Odyssey jest jedną z najbardziej eleganckich propozycji od firmy Saxby Lighting. Ekstrawagancka, miedziana obudowa o podłużnym, geometrycznym kształcie tuby zamocowana jest na okrągłej podstawie oraz posiada miejsce na jedno źródło światła. Wysoka klasa szczelności pozwala na montaż w miejscach narażonych na wilgoć, takich jak na przykład łazienka.

Minimalistyczny model genialnie wyglądał będzie loftowej łazience, przy okrągłym, wiszącym lustrze, współgrający z szarością i widoczną na ścianach cegłą. Sprawdzi się również na nowoczesnym, białym korytarzu wraz z innymi miedzianymi dodatkami.

Kinkiet zewnętrzny Morti – Saxby

Zewnętrze oświetlenie domu to aspekt o którym nie należy zapominać. Zastosowanie kinkietu Morti sprawi, że będzie się on wyróżniał na tle innych budynków w okolicy. Ciemnoszara, matowa obudowa wykonana została z aluminium i posiada ruchomą głowicę, pozwalającą na dostosowanie kąta padania światła. Funkcjonalnym udogodnieniem jest obecność dokładnego czujnika ruchu i zintegrowanego modułu LED.

Morti zjawiskowo komponuje się zarówno z jasną, jak i ciemniejszą elewacją. Niestraszne mu wielkie, loftowe powierzchnie, ani piętrowe, tradycyjne konstrukcje – zawsze spełnia swoją rolę pierwszorzędnie.

Lampa szynowa Bullett LED – Saxby

Lampy szynowe to innowacyjne odkrycie, zapewniające niebywałą elastyczność. Taka konstrukcja pozwala na personalizację oświetlenia poprzez umieszczenie lamp na zamontowanych szynach. Bullet to trzy białe, metalowe, nieduże reflektory z technologią LED, doskonale pasujące do tego typu rozwiązań.

Model znakomicie komponuje się z tradycyjnym wystrojem miejsc komercyjnych, takich jak hotele, sklepy, restauracje. Zadowolony będzie z niego również klient indywidualny, bo to wybór idealny do minimalistycznego przedpokoju oraz przestronnego, nowoczesnego salonu lub sypialni, gdzie wykorzystane zostały różne żywe barwy i motywy.

Lampa sufitowa Arezzo – Saxby

Lampy sufitowe idealnie sprawdzają się w niewielkich, modernistycznych wnętrzach lub jako dodatkowe źródło światła w przestronnych loftach. Taka właśnie jest lampa Arezzo. Do okrągłej podstawy przymocowane są trzy ruchome reflektory. Całość wykonana jest z metalu i utrzymana w jasnej, białej kolorystyce. Do oświetlenia wykorzystana jest nowoczesna technologia LED.

Ten egzemplarz bajkowo zaprezentuje się słodkiej, romantycznej sypialni, w marzycielskich, pastelowych barwach, minimalistycznej, nowoczesnej, a nawet industrialnej, przeszklonej i monochromatycznej. Jest także rewelacyjnym oświetleniem na hall, korytarz lub do przedpokoju.