Lights My Love

Lights My Love to marka, którą niewątpliwie Polacy mogą się pochwalić zagranicznym znajomym. Firma pochodzi z niewielkiej wsi na Śląsku o nazwie Radziechowy i powstała – jakżeby inaczej – z miłości do dzieci. To bardzo imponująca inicjatywa i ciesząca się dużym uznaniem wśród klientów.

W asortymencie znaleźć można drewniane, bajeczne, a wręcz magiczne lampki. Są one wykonane od początku, do samego końca ręcznie. Tak robione akcesoria są nie tylko efektowne, ale także bardzo modne wśród wszystkich rodziców. Każdy z wykorzystanych produktów posiada odpowiednie certyfikaty – tak, aby zadowolona była nie tylko mała pociecha, ale także dorośli pozostali spokojni w kwestii wysokiej jakości produkcji. Materiały zostały specjalnie wyselekcjonowane i stworzone z dbałością o najmniejsze detale, by cieszyć oko i służyć tak długo, jak to możliwe.

Wybór modeli jest bardzo szeroki. W ofercie odnaleźć można przeróżne kształty. Zadowoleni będą zarówno mali fani zwierząt, jak i zwolennicy motoryzacji. Ponadto nabyć można inne, interesujące formy – na przykład napisy, serca, rośliny. Każdy odnajdzie coś dla siebie.

Obecność oświetlenia Lights My Love w dziecięcym pokoju sprawia, że nie tylko wygląda on baśniowo, ale mały człowiek poznaje także nowe kształty i przedmioty.

Taka drewniana, ręcznie wykonana lampka jest idealnym pomysłem na prezent. Rodzice na pewno nie pogardzą tak fantastycznym dodatkiem do wnętrza ich pociechy, a ona doceni nowy, przyciągający jej wzrok w przytulnym pomieszczeniu obiekt.

Wybrane kolekcje i modele lamp – Lights My Love

Lampa auto Monster – Lights My Love

Lampa w kształcie Monster Truck to coś, czym zachwyci się każdy młody (lecz nie tylko) fan motoryzacji. Wykonana ręcznie, z certyfikowanego drewna sosnowego, pomalowana żywymi barwami, bezpiecznymi dla dzieci może być dodatkowym oświetleniem we wnętrzu. Dzięki obecności wielu maleńkich lampek LED, daje delikatne, ciepłe, białe światło.

Lampka efektownie zaprezentuje się na drewnianej szafce nocnej, pozwalając dziecku zasnąć, przyzwyczajając się do nastającej ciemności. Wśród licznych zabawek, maskotek oraz innych bibelotów wyróżni się oryginalnym designem. Może posłużyć również za dekorację, umieszczona na wysokim, jasnym regale.

Lampa z napisem LOVE – Lights My Love

Lampa z napisem Love jest propozycją nie tylko dla najmłodszych, ale także dla nastolatków i każdego, kto docenia unikatowe formy oświetlenia. Drewniana, biała, ręcznie wykonana i szlifowana lampka tworzy napis „love” i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, dotyczące jej bezpieczeństwa. Posiada sznur małych żarówek LED, dających ciepłe, nastrojowe światło białe.

Dzięki uniwersalnej kolorystyce, lampka zgra się z każdym wnętrzem, bez znaczenia, jakie królują w nim barwy. Różowy, kwiatowy pokoik, a także błękitne, marynarskie wnętrze, czy bardziej stonowane – szare, ze zwierzęcymi motywami, we wszystkich sprawdzi się świetnie.

Lampa Łabędź – Lights My Love

Lampa w kształcie łabędzia wykonana została z drewna sosnowego, w całości ręcznie, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji, z certyfikowanych materiałów. Cały model został pokryty małymi lampkami LED, które dają białe, ciepłe światło. Posiada on długi przewód z przełącznikiem.

Subtelna, delikatna kolorystyka współgra finezyjnie z pastelowymi kolorami, ale także szarością, czernią czy intensywniejszymi barwami, jak żółty czy czerwony. Może posłużyć jako lampka nocna lub element dekoracyjny we wnętrzu, który jednocześnie tworzy w nim przytulny nastrój i przyzwyczaja dziecko do ciemności.

Lampka w kształcie Kaktusa – Lights My Love

Zielona, drewniana lampa w kształcie kaktusa będzie idealnym prezentem zarówno dla przyszłego botanika, jak i dla każdego dziecka, które nie lubi zasypiać w ciemności. Dzięki obecności wielu małych żarówek LED, daje nierażące, delikatne światło białe i sprawdza się dla mniejszych oraz większych pociech, a także ich starszego rodzeństwa, lubiącego przykuwające wzrok barwy i funkcjonalne dodatki.

Ustawiona na biurku lampka tworzy miły nastrój we wnętrzu, a gdy jest wyłączona – fantastycznie się prezentuje. Może stać się oświetleniem przy łóżeczku, przewijaku czy po prostu podczas zabawy dziecka, dając rodzicom pewność w kwestii najwyższej jakości produktu.